Міжнародний проект підтримки
дітей прифронтових зон України
Діти у Війні

Проект захисту прав дітей прифронтових територій України, котрі про війну знають з власного досвіду. Ми привертаємо увагу громадськості до дітей, які постійно живуть на лінії вогню, дітей без дитинства.

Захищати права дітей, постраждалих від конфлікта на Південному Сході України - маніфест проекту . У кожної дитини своя історія...

Нашi дiти

Ганна та Карина

Дівчата разом з батьками  мешкають на лінії вогню Сходу України в м. Авдіївка.

  Олена

  Оленка – найстарша в сім’ї з осиротілих п’яти дітей і бабусі.

   Фотопроект “Діти у війні”

   Філія Київського національного музею російського мистецтва. Мистецький центр ``Шоколадний будинок``Червень 2016

   Презентація фотопроекта з приводу святкування  всесвітнього дня Захисту Дітей відбулася за підтримки Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

   Благодійний вечір у посольстві Республіки Литви в Україні на підтримку дітей прифронтових зон Південного Сходу УкраїниЧервень 2016

   1-го червня 2016 року, в міжнародний День Захисту Дітей в Посольстві Республики Литви в Україні відбувся  благодійний вечір на підтримку дітей  прифронтовых зон України. На благодійному вечорі відбулася презентація фотопроекта “Діти у війні”, благодійний дітячий концерт та вернісаж украйнського живопису.

   Українське національне інформаційне агентство УКРІНФОРМЛипень 2016

   4 липня 2016 року, в Українському національному інформаціонному агенстві “Укрінформ”  під час прес-конференції , відкрилася виставка фотографій  “Діти у війні”. Протягом місяца, проходячи по вул. Б. Хмельницького  в Києві, біля скляних стін “Укрінформу” можно побачити фото дітей з дуже дорослими очами. Це – діти у війні.

   Урочистий прийом Посольства України з нагоди 25-ї річниці Незалежності України. м. Нікосія. Республіка Кіпр.Вересень 2016

   7 вересня 2016 року фотопроект “Діти в війні” презентували на Кіпрі. Дякуючи  Посольству України на Кіпрі  на дипломатичному прийнятті з нагоди 25-ї річниці Незалежності України, ми говорили про майбутнє нашої країни – про дітей.

   Центр інформації та документації НАТО. Конференція `` Гібридна війна по-російські``. м. Кишинів, Молдова.Жовтень 2016


   Фотопрект “Діти у війні”, що спрямований на захист прав дітей прифронтових зон Сходу Украйни відбувся за сприяння Посольства України  в центрі інформації та документації НАТО під час конференції на тему “Гібридна війна по-російські”. 

   Йорданське Хашемітське Королівство. м. АмманЛистопад 2016


   7-9 листопада 2016 року в Аммані, за підтримки Посольства України в Йорданії  пройшла фотовиставка «Діти у війні». На заході були присутні дипломати, представники місцевої преси та українська Громада Йорданії.

   Міжнародна конференція «Європейська безпека: Східна Європа – Україна – Греція. Сучасні міжнародні відносини. Перспективи та наслідки для світової безпеки” м. Афіни. ГреціяЛистопад 2016


   Презентація фотопроекта з великим успіхом відбулася 25-го листопада 2016 року в столиці Греції Афінах в рамках конференції«Європейська безпека: Східна Європа – Україна – Греція. Сучасні міжнародні відносини. Перспективи та наслідки для світової безпеки”. Захід відбувся у приміщенні одного з муніципалітетів Аттики, а саме Папагу-Холаргу на високому організаційному рівні, та привернув увагу поважної грецької аудиторії.

   Культурний центр Посольства України в Ізраїлі. м. Тель-Авів.Січень 2017


   Фотопроект “Діти у війні” за підтримки Посольства України в Ізраїлі був презентован у Тель-Авіві. Презентація проекта та виставка фотографій проходила в приміщенні Українського Культурного центра Bat-Yam в дружній та теплій атмосфері.

   Парламент Республіки Литви. м. ВільноЛютий 2017

    

   З нагоди  3-ї річниці “Української Революції Гідності” в Парламенті Республіки Литви відбулося урочисте відкриття фото виставки  “Діти у війні” . 

   Штаб-квартира НАТО. м. Брюссель.Квітень 2017

    

    У штаб-квартирі НАТО в Брюсселі відкрилася фотовиставка “Діти у війні”. Виставку відкрили з української сторони віце прем’єр – мінсістр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Клімпуш-Цинцадзе та засновники Балто-Чорноморського Благодійного Фонду , з боку Альянсу – помічник генерального секретаря з питань публічної дипломатії, посол Тачан Ільдем. 

    

   Собор Святої Софії. м. РимТравень 2017

    

    За підтримки Посольства Украіни при Святому Престолі та Товариства”Свята Софія”, проект “Діти у війні” був презентован в Римі 

    

   Український Вільний Університет м. МюнхенТравень 2018 р

    

   Відкриття фотовиставки «Діти у війні» в приміщенні Українського Вільного Університету ( м. Мюнхен ). За підтримки Інституту Слов’янської Філологіі Мюнхенського Університету Людвіга-Максиміліана та Генерального Консульства України в Мюнхені

    

   Парламент Канади. м. ОттаваТравень 2018   Презентація фотовиставки проекту “Діти у війні”  в Оттаві  за підтримки Українського Національного Об’єднання (УНО) в Канаді, Конгресу українців Канади та Сanada-Ukraine Parliamentary Frienship Croup

   Український культурний центр. м. Лос-Анжелес Сепень 2018


   Презентація фотовиставки проекту “Діти у війні” 5 серпня 2018  в Лос-Анжелесі в Українськом культурном центрі за підтримки за підтримки Української діаспори у Лос-Анжелесі.

   Українська православна церква в м. Сан-Франциско (Каліфорнія), СШАСепень 2018   Презентація фотовиставки проекту “Діти у війні” в приміщенні  Української православної церкви в м. Сан-Франциско (Каліфорнія)

   EMOP Berlin - European Month of Photography Жовтень 2018   Вперше в історії EMOP Berlin – European Month of Photographyукраінський візуальний проект про життя дітей, що мешкають на прифронтових территоріях Сходу України був представлений в центрі м. Берлин.

   Команда проекту

   “Діти в Війні” у Facebook